Jump to content
Форум Vape Mafia🇺🇦

Що краще вупо вінчі в2 чи вапорессо хрос 3 міні


Admin
 Share

Recommended Posts

У знакомого тоже вапорессо. Попросил на несколько дней, вот хожу, тест провожу) но вкусопередача просто суперская, и очень нравиться что картриджи на магнитах. Иногда слышу звук трансформатора как будто при затяжке. Немного страшновато. Скажите это нормально? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Voopoo vinci v2, год назад была прекрасной многоразовой сигаретой, сейчас уже есть модели поновее от них. Видел модельки, в которые уже можно заливать 3мл жижки а не 2, ну и более навороченные. Сам пользуюсь в2, под хороший, но хочеться чего то с экранчиком, и счетчикм затяжек 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

у мене вапоресо хрос 3 міні вже рік приблизно, і все чудово працює, тільки корпус трохи заюзаний. Под простий, і нема проблем з картриджами, а то у друга якийсь ноу нейм, в підземці прикупив, то тепер незнає де картриджі на нього купляти, хоч які небуть 😁

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ні то ні той не подобається, бо нема регулювання обдуву. я люблю MLT затяжку як у кальяні, щоб потужно пожна було затягнутись. Я б радив дивитись в сторону вапорессо хрос 3 чи оксва в2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
01.02.2024 в 22:54, VladikUA1 сказал:

ні то ні той не подобається, бо нема регулювання обдуву. я люблю MLT затяжку як у кальяні, щоб потужно пожна було затягнутись. Я б радив дивитись в сторону вапорессо хрос 3 чи оксва в2

Оксва це поки мрію про неї) по характеристикам крута та і хотілося б вже под з екраном. Ніби зручно дивитись заряд батареї, і прикольно відслідковувати кількість зроблених затяжок

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...